RelyX U200

Артикул: 03038 Категорія:

3 990,00 

Очистити
3M-ESPE

Опис:
Універсальний самопротравлюючий, самоадгезивний композитний цемент з механізмом подвійної полімеризації RelyX U200 / Unicem. Багаточисельні міжнародні нагороди RelyX U200 / Unicem підтверджують високу надійність фіксації, а багаторічний досвід застосування самопротравлюючих, самоадгезивних цементів компанії 3М дають впевненність у бездоганному клінічному результаті.

RelyX U200 / Unicem має дійсно широкий спектр застосування завдяки відмінній адгезії до дентину, емалі та усіх видів матеріалів для виготовлення непрямих конструкцій. Ідеальний цемент для фіксації кераміки на основі діоксиду цирконію та скловолоконних штифтів. Можливість вибору оптимального відтінку та чудова світлопроводимість. Висока стабільність кольору для забезпечення природної естетики реставрації. Легко та швидко видаляються надлишки матеріалу.

Випускається в диспенсері Clicker, в автоматичній шприцевій системі Automix та у капсулах Aplicap / Maxicap для автоматичного замішування в апараті Rotomix. RelyX U200 базова паста / паста-каталізатор в диспенсері Clicker 11 г, відтінок Прозорий.

Самоадгезивний композитний цемент.

Призначений для постійної фіксації:
– Коронок, мостовидних протезів, вкладок, накладок з металокераміки, металів, кераміки, композитних матеріалів.
– Всіх видів штифтів та культьових вкладок.
– Мостів Меріленд протяжністю 2-3 одиниці.
– Мостовидних протезів на вкладках/накладках протяжністю 3 одиниці.
– Фіксація цільнокерамічних, композитних, металевих реставрацій на абатменти імплантів.

Деталі:
  • Відсутність етапів протравлювання, праймування та бондингу, толерантність до вологи – спрощений протокол фіксації та мінімізований ризик помилок.
  • Мінімальний ризик виникнення постопераційної чутливості.
  • Нульова розчинність і низький коефіцієнт розширення забезпечують надійну фіксацію без порушення крайового прилягання та довговічність реставрації із будь-яких матеріалів.
  • Економія та зручне точне дозування завдяки диспенсеру-дозатору Clicker.
  • Просте видалення надлишків.
Відтінок

A2, A3O, I (прозорий)

Кошик