Palodent Plus Starter Kit

Артикул: 04027 Категорія:

8 100,00 

Dentsply

Опис Palodent Plus Starter Kit:

 • Точні, щільні контактні пункти: кільця виготовляються з нікель-титанового сплаву, що дозволяє проводити сепарацію зубів, а потім приймати початкову форму після використання. В результаті забезпечується щільне крайове прилягання і створюється контактний пункт анатомічної форми.
 • Розширені показання до застосування секційної матричної системи: форма зубців кільця допомагає системі добре фіксуватися навіть на сильно зруйнованому зубі. Кільця можна встановлювати один на одного для реставрації декількох зубів одночасно.
 • Мінімально нависаючий край і фінішна обробка: зубці кільця добре прилягають до зуба , що доповнюється використанням клина і матриці, які працюють разом для отримання герметичної, анатомічно коректної реставрації, скорочуючи час фінішної обробки.
 • Сумісність клинів та їх характеристики: завдяки V-подібній формі зубців, можливо безперешкодне розміщення клинів з обох сторін. Тонкі ребра клина у вигляді хвилі стискаються і розширюються при накладанні, зводячи до мінімум пошкодження м`яких тканин.

Система PalodentPlus модифікована на основі попередньої, тепер кожен елемент оновлений і по-своєму унікальний:

 • Клини — 3-х розмірів, анатомічні , пластикові , мають V-подібну форму. Вільно стискаються, що сприяє їх легкому розміщенню в міжзубні проміжки і, найважливіше — захисту ясна від пошкоджень.
 • Клини із захисною пластинкою «wedge-guard» для ізоляції сусіднього інтактного зуба, керамічної коронки чи вініра під час препарування. Після препарування захисну пластинку можна витягти, а клин використовувати для подальшої установки матричної системи.
 • Матриці товщиною 30 мкм з перфорованими елементами 4 -х розмірів:
  3,5 мм — для молочних зубів і премолярів.
  4,5 мм — для премолярів.
  5,5 мм — для молярів і більшості реставрацій II класу.
  6,5 мм з язичком під ясна — для глибоких і великих порожнин.
  Матриці мають у своїй структурі ясеневий гребінь і емалевий валик, що дає можливість відразу отримати правильну анатомічну форму.
  Перфоровані частини матриць і клинів дозволяють легко ввести і витягти їх за допомогою спеціально розробленого пінцета. Розташований на його робочої поверхні штопфер, забезпечує надійну фіксацію, внесення і видалення кожного елемента. Завдяки зворотнїй конструкції пінцета рука лікаря завжди розслаблена.
 • Кільця нікель-титанові мають підвищену міцність на вигин і пам`ять форми. Мають пластикову робочу частину з V-подібними ніжками, які чітко стають на клин.
  Два види кілець — універсальне (для молярів і премолярів) і вузьке (для премолярів і молочних зубів). Витримують до 1000 циклів автоклавування.
 • Щипці для установки кілець — вигнута робоча частина забезпечує безпечну фіксацію кільця.

Застосування PalodentPlus + гарантує формування ідеального і анатомічно правильного контактного пункту, а також легкість і простоту використання.

Комплект Palodent Plus Starter Kit:
20 матриць — 15 × 5,5 мм, 5 × 4,5 мм.
15 клинів — 5 шт кожного розміру: малі, середні, великі.
5 клинів із захистом середнього розміру.
2 універсальних кільця.
1 SDR пробник: 4 камюлі.
Хірургічні щипці.
Пінцет.

Кошик